HDRlanding

+38 067 466 6763
[email protected]

Київ
вул. Герцена, 6

Cертифікати

Будинки Marles відповідають найвищим стандартам технічної, енергетичної, екологічної та експлуатаційної досконалості, що підтверджується на основі постійних випробувань і досліджень всесвітньо відомими інститутами, такими як Holzforschung з Австрії та FMPA Otto Graf з Німеччини.

Отримані сертифікати доводять, що Marles є лідером на ринку будівництва збірних дерев’яних, високоефективних, низькоенергетичних і пасивних будинків на європейському ринку, а з придбанням найпрестижніших сертифікатів диктує тенденції як всередині Словенії, так і за її межами: в Австрії, Німеччині та Швейцарії.

Cертифікати якості
Passivhaus, сертифікат Інституту Пасивного Домобудівництва в Дармштадті

Цей інститут встановлює стандарти для пасивного будівництва та контролю виконання будівництва. Сертифікат показує відмінну енергетичну якість будівель в нашій пасивній будівельній системі MEGA PLUS PASIV.

Cертифікати якості
Знак CE, європейський технічний сертифікат

Marles володіє Європейським Технічним Сертифікатом (ETA 08/0243/2009), який є сертифікатом відповідності та гарантує, що дома Marles відповідають основним вимогам безпеки. Це сертифікат, який в рамках чинного законодавства видається виробнику, органом з технічного погодження, призначеного Комісією для видачі європейських технічних дозволів. Цей знак CE необхідний для всіх продуктів, що бажають вийти на ринок Європейського Союзу, і виданий Комісією для технічного схвалення, які є членами Європейської організації технічних дозволів (EOTA).

Основою для європейського технічного узгодження збірних будинків є керівництво для європейських технічних дозволів ETAG 007, видання, квітень 2001р. З маркуванням CE, яка є на продукті, виробник заявляє, що продукт відповідає основним вимогам безпеки, здоров’я і захисту навколишнього середовища, встановленими європейськими правилами і більшістю так званих директив продукту. Marles отримав європейський технічний дозвіл від делегованого органу з видачі технічних дозволів OIB (Österreichisches Institut für Bautechnick).

 

Це демонструє найбільш важливі характеристики продуктів Marles:

 • механічна стійкість і стабільність,
 • пожежна безпека,
 • гігієна, охорона здоров’я і захист навколишнього середовища
 • безпечне використання
 • захист від шуму і
 • економія енергії та збереження тепла.

Marles також отримала сертифікат відповідності ЄС тисяча триста п’ятьдесят-дев’ять-CPD-0284 для клеєного бруса, який підтверджує, що всі правила для підтвердження власного контролю якості на заводі застосовуються, як визначено в стандарті SIST EN 14080: 2005.

Cертифікати якості
Passivhaus, сертифікат Інституту Пасивного Домобудівництва в Дармштадті

Цей інститут встановлює стандарти для пасивного будівництва та контролю виконання будівництва. Сертифікат показує відмінну енергетичну якість будівель в нашій пасивній системі будівництва. Пасивний будинок в Стебловніке (Словенія), на який ми отримали сертифікат, не зовсім типовий пасивний будинок. Слід зазначити, що ми досягли середньої повітронепроникності 0,2 ч-1 для цього будинку.

Cертифікати якості
Швейцарський сертифікат Minergie

Сертифікат Minergie Nr.SO-485 є швейцарським сертифікатом класу люкс для будівництва високоефективних будинків з низьким споживанням енергії. Швейцарський будівельний стандарт означає, що крім споживання енергії для обігріву житлових приміщень необхідно враховувати споживання енергії для гарячої води і вентиляційної системи з електроприводом.

Cертифікати якості
IQ Австрія сертифікат

Міжнародний знак якості для збірних будинків ÖQA, реєстраційний № IZ 127 присуджується Австрійської торгової палатою (Die ÖQA-Österreichische Arbeitsgemeinschaft zur Förderung der Qualität).

Cертифікати якості
Технічна сертифікація Австрії – знак UA

Для конструктивних елементів збірних будинків і виробництва індивідуальних будинків: номер E-4.1.1-04-3605 для виготовлення конструктивних елементів в підрозділі Lawrence і номер E-4.1.1-04-3578 для виготовлення конструкційних елементів елементи в підрозділі Podvelka. Таким чином, в Австрії, на додаток до знаку СЕ, ми можемо запропонувати будівельну продукцію, також має австрійський технічний сертифікат, що відповідає австрійським законодавством і Правилами про регулювання якості будівельних виробів (LGB, Nr.32 / 199). ).

Cертифікати якості
IFT сертифікат

Окремий сертифікат для вікон, виробництва Marles: тепловий захист відповідно до стандарту EN ISO 10077-1: 2006 був отриманий за допомогою програми розрахунку, затвердженої (протестованої) IFT Rosenheim, в якості уповноваженого інституту.

Cертифікати якості
Знак якості RAL

Німецький технічний сертифікат на виробництво збірних будинків RAL по німецькому стандарту DIN 1052 і RAL-GZ 422, виданий Федеральної асоціацією за якістю збірних конструкцій і збірних будинків. Інститут проводить щорічну інспекцію виробництва.

Cертифікати якості
Сертифікат кращої компанії в Словенії

Це онлайн-сертифікат «Excellent SME в Словенії» – визнання за перевагу в бізнесі, що присуджується провідним компаніям Словенії Торгово-промисловою палатою Словенії у співпраці з створеною рейтинговою компанією COFACE. Основними цілями сертифіката є підвищення безпеки операцій і довіри, а також більш прості і швидкі бізнес-рішення з меншим ризиком для клієнтів і ділових партнерів.

Основою для видачі сертифіката є рейтинг і регулярний моніторинг з боку словенської рейтингової компанії COFACE і веб-технології SafeSigned ®, яка запобігає дублюванню цього знака якості з веб-сайту рейтингової компанії COFACE.

Cертифікати якості
Еко Фонд

Marles, з її високоякісними рішеннями, відповідає вимогам Фонду Еко, що дозволяє його клієнтам отримувати субсидії.

Фонд заохочує розвиток в області охорони навколишнього середовища, надаючи позики і гарантії для екологічних інвестицій та інших форм допомоги. Фонд заохочує інвестиції, які відповідають Національним планом заходів з охорони навколишнього середовища та екологічної політики Європейського Союзу.

Cертифікати якості
Членство в Торгово-промисловій палаті Словенії

Marles є членом Торгово-Промислової палати Словенії. Торгово-промислова палата Словенії, як ефективна бізнес-асоціація, представляє інтереси бізнесу у відносинах з державою і профспілками при формуванні умов праці та бізнесу і забезпечує умови для економічного розвитку. Він надає учасникам нові можливості для розвитку, конкурентоспроможності та проникнення на ринок.

Cертифікати якості
Члени Консорціуму Пасивних Будинків

Консорціум пасивних будинків – це неформальне об’єднання установ, підприємств і фахівців, чия діяльність сприяє і полегшує будівництво пасивних будинків (споживання теплової енергії до 15 кВт · год / (м2 на рік)) і високоефективних будинків з низьким споживанням енергії (споживання теплової енергії від 15 кВт · год / (м2 на рік) до 30 кВтг / (м2 на рік)). Він був створений з метою наблизити пасивні будинки до кінцевих користувачів і інвесторам – шляхом концепцій життя і комфорту і надання інформації про поточну ситуацію і пропозиції в Європі. Консорціум пасивних будинків працює під егідою архітектурного факультету Університету Любляни.

Cертифікати якості
Членство в секторі виробників дерев’яних збірних будинків (SPLMS)

Основні завдання Сектору:

 • забезпечення якісного дерев’яного будівництва,
 • збір даних для статистики, що стосуються виробництва і будівництва збірних будинків,
 • оновлення веб-сайту Сектора з інформацією про членів і переваги збірних конструкцій, а також іншою інформацією, що представляє інтерес для широкого загалу,
 • організація рекламних заходів для популяризації збірних конструкцій,
 • ознайомлення професіоналів і широкої громадськості з перевагами і особливостями збірних конструкцій,
 • заходи щодо встановлення стимулів для будівництва енергоефективних будівель (Консорціум пасивних будинків, Зелені державні закупівлі і т. Д.),
 • – включення та набуття статусу держав-членів в Федерації європейських збірних будівельних конструкцій.
Cертифікати якості
Оцінка кредитоспроможності ААА

У 2018 році MARLES HIŠE MARIBOR doo отримала Сертифікат кредитоспроможності ААА, який представляє кредитний рейтинг компанії значно вище середнього.