Останнім часом багато людей зіткнулися з численними повенями у нашій країні, які створюють чимало проблем для приватних будинків, а також значні матеріальні збитки у конкретних районах. У зв’язку з цим, варто відзначити, що дощова вода і слідуюча з цього повінь не є єдиним історичним джерелом проникнення води. Повінь може також трапитись через пошкоджену систему водопостачання або каналізацію, проникнення навколишньої води в результаті пошкодженої гідроізоляції або підвищеної вологості в результаті звичайної життєдіяльності.
Багато людей переконані, що дерев’яні будинки особливо вразливі у випадках повеней і наслідки повені для таких будинків ще тяжчі ніж для цегляних або бетонних будинків. Це не відповідає дійсності. Це підтверджено досвідом Marles отриманим при наданні допомоги нашим клієнтам у ліквідації наслідків повені.
Не викликає сумнівів той факт, що волога, викликана повенями, спричиняє збитки дерев’яній конструкції будівлі Marles руйнує ізоляцію в будівлі. Проте деревину значно легше висушити, ніж інші будівельні матеріали, а теплоізоляцію можна легко і швидко замінити, що робить санітарію після паводків значно простішою, швидшою і ефективнішою, чим в класично побудованих будівлях.
У випадку затоплювання будинків, стіни дезінфікують, видаляють гіпсокартонні плити і промочену ізоляцію до висоти, якої сягнуло затоплення. Плити з гіпсоволокна, які слугують для облицювання стін, схильні до поглинання вологи, але вони також випускають вологу і можуть бути висушені, якщо вони не піддавалися впливу води занадто довго. Якщо це неможливо, вони заміняються до висоти, якої сягнуло затоплення. Перед повторним встановленням теплоізоляційних та гіпсокартонних плит ми сушимо дерев’яну конструкцією будівлі природним шляхом або за допомогою осушувачів до вологості 20% а потім вставляємо суху ізоляцію та закриваємо стіни сухими гіпсокартонними плитами. Дотримуючись цієї простої процедури, ми фактично досягаємо повної сухості стін будівлі і кінцевого відновлення якості життя в ньому, що абсолютно не можна порівняти з довгим і інтенсивним сушінням цеглин та бетонних блоків, санація яких є значно довшою, і, безумовно, менш успішною, оскільки життя у вологій будівлі неприпустиме.
Як правило, підлогове покриття та стяжки також стають вологими під час повені. Іх санітарна обробка виконується за допомогою осушувачів з видаленням облицювання підлоги і без такого видалення. Існує також можливість видалення стяжок перекриття, щоб отримати доступ до дерев’яних балок і контр-рейок, а потім легко висушити їх до вмісту вологи нижче 20%. Потім стяжки відновлюються у в місцях, де вони були видалені, укладають підкладку підлоги і завершують повну санацію затопленого будинку, залишають будівлю абсолютно сухою, незважаючи на повінь.
На фотографії нижче показано випадок повного очищення будинку Marles, пошкодженого в результаті повені.
Київ
вул. Герцена, 6
04050
Години работи